WOBAG Schwedt eG
Wohnfläche in m2 Anzahl Räume Grundmiete Warmmiete Etage  
von von von von auswählen  
bis bis bis bis Etagenrabatte möglich!

Przedstawicieli na lata

Lista przedstawicieli na lata 2016-2020 (Stan z dnia: 01.08.2016)

Vertreterflyer ansehen

Okręg wyborczy 1

Berliner Straße 62-64, 65-67, 109C, 111A-111E136- 146, 148-154- 156-162, 164-170, 172-178, 180-186; Oderstraße 20-26, 28-34, 36-42, 44-50; Bahnhofstraße 2, 4, 6, 8, 30-36; Lindenallee 1-7, 9-15, 17-23; Karl-Marx-Straße 5A-5D, 8-14, 16-22, 17A-17D; Am Kniebusch 25-30, 31-34, 35-38; Gatower Straße 27-37, 39-45, 47-53; Ferdinand-von-Schill-Straße 19, 21; Heinrich-Heine-Ring 1-4, 21-24; Vierradener Straße 24-30, 37/39; Flinkenberg 27; Auguststraße 3-7A, Lindenplatz 1,2,3,4,5; Bahnhofstr. 9, 11 a – b

Członkowie Spółdzielni, którzy nie mieszkali dotąd w mieszkaniach Spółdzielni WOBAG.

Name Vorname
Celinger Nadine
Dreydorff Charles
Barluschke Peter
Last Bärbel
Echtmann Dany
Wohlrab Brigitte
Riedel Jens
Fritze Klaus-Dieter
Müller Elke
Rohne Dagmar
Korves Denny
Fritzsch Harald
Wicklein Joachim
Klein Dieter
Keller Andreas
Köhler Christiane
Sellmaier Helga
Eigner Udo
Komiske Karla
Gast Reinhard
Westermeyer Christa
Schößler Werner
Müller Klaus
Bräsel Peter
Walter Herbert

Okręg wyborczy 2

Auguststraße 2C-6, 8-16; Julian-Marchlewski-Ring 13-23, 18- 32, 25-33A, 32A-32D, 32E, 42-48, 48A, 64A, 80A, 50-56, 58-64, 59- 65, 67-73, 75-81, 91-97, 103-105A; Robert-Koch-Straße 1-8, 9-14, 15-22, 23-26; Lindenallee 31-39, 41-49, 64-70; Stadtpark 4, 5, 6; Justus-von-Liebig-Straße 11-14, 19-23; Friedrich-Wöhler-Straße 6-10; Friedgard-Friedlieb-Runge-Straße 11-16

Name Vorname
Büsching Burglind
Chomek Rudi
Pertermann Gunnar
Schulze Grit
Hansen Tom
Ballentin Sandra
Kremer Ines
Höppner Daniela
Hesse Uta
Matern Manfred
Fechtenheuer Bernd
Fries Reinhold
Tattermusch Eckehard
Warnhoff Klaus
Ewert Helga
Hagen Ilse
Pietzsch Gudrun
Berger Konrad
Birlem Ursula
Heldt Uwe
Mohns Wolfgang
Stüwe Hans-Jürgen
Krüger Siegfried
Mietrasch Adelheid

 

Okręg wyborczy 3

Rosa-Luxemburg-Str. 19-24, 49, 50, 53, 54, 55, 56, 57; Lilo-Herrmann-Straße 2-8, 10- 18; Anne-Frank-Straße 2-8, 10-18, 20-26, 31,-41; Bertha-von-Suttner-Straße 19-29, 31-37, 39-49; Hans-Beimler-Straße 12-20,22-28; Katja-Niederkirchner-Straße 7-17; Friedrich-Wolf-Ring 1-13, 33- 45; Ehm-Welk-Straße 26-30, 43-46, 47-49, 50-52, 59-61, 62-64, 65-68; Biesenbrower Straße 1-7; Leverkusener Straße 33-41; Kastanienallee 1-7, 9-15- 17-23, 25-33; Uckermärkische Straße 26-34; Felchower Straße 11-21; Kummerower Straße 31-35

Name Vorname
Glassenapp Egon
Hacker Christa
Rettschlag Marcel
von Lentzke Bärbel
Krugler Doris
Mathey Kerstin
Großmann Manfred
Schult Nicole
Rinkau Bernhard
Pirscher Wolfgang
Klitzner Jens
Puschmann Andreas
Kröger Joachim
Bovermin Melanie
Lüben Marita
Zeidler Kerstin
Golz Peter
Jeschke Frank
Pätzke Joachim
Welzel Thomas
Lindenau Beate